O nas

Istniejemy na polskim rynku od 2010 roku, podejmując się takich działań jak doradztwo budowlane, budowa i sprzedaż domów oraz projekty budowlane i instalacyjne. Wśród naszych usług jest między innymi doradztwo techniczne.

Do swojej pracy podchodzimy w sposób uczciwy i profesjonalny. Klienci cenią nas za solidne wykonanie, terminowość oraz stosowanie rozwiązań, które mają na celu zminimalizowanie zużycia energii w trakcie eksploatacji budynku.

Budując domy skupiamy się na bezpieczeństwie, spokoju i wygodzie naszych Klientów. Dzięki zaangażowaniu i doświadczeniu naszych pracowników nawet najbardziej wymagający Klienci mają pewność, że zaufali właściwym ludziom.

Nad każdym realizowanym projektem pochyla się zespół specjalistów, w skład którego wchodzą architekt, inżynier przedmiarujący, kosztorysant, a także kierownik budowy. W sprawach formalnych nasi Klienci mają do dypozycji ponadto przydzielonego Doradcę, a także Opiekuna.

Do naszych najważniejszych atutów należy kompleksowa realizacja całej inwestycji, dlatego swoją ofertę kierujemy do osób, które cenią jakość i rzetelność wykonawstwa, jak również bezpieczeństwo zarówno w  trakcie budowy, jak i po zamieszkaniu w nowym domu. 

Oprócz robocizny, zapewniamy także wszelki sprzęt i materiały niezbędne do realizacji ustalonego zakresu robót. Pozwala to naszym Klientom na oszczędność pieniędzy oraz czasu, który mogą poświęcić rodzinie oraz innym przyjemnościom. 

Signature Image
Zadzwoń do nas
E-mail

michal@denconstruction.pl

Adres

ul. Zagórska 54
26-130 Suchedniów

NIP: 663-173-49-67
Regon: 260374756

Wyślij nam wiadomość